Jmenuji se Zdeňka Jiráková a jsem moc ráda, že jste si našli cestu na mou stránku. Provozuji malé kosmetické studio v Mladé Boleslavi. Mým cílem je dopřát Vám chvilku relaxace v příjemné atmosféře pro Vás i Vaši pleť.

Při výběru kosmetické značky byla měřítkem hlavně moje citlivá pleť, reagující na většinu kosmetických značek. Po testování na vlastní kůži (a to doslova) jsem zvolila Eberlin Biocosmetics, španělskou značku s dlouholetou tradicí. Věřím, že i Vy brzy zjistíte, jak velký přínos má výběr správné kosmetiky na Vaši pleť.

Těším se na osobní setkání s Vámi.

Salon

Kosmetika Jiráková
17. listopadu 1183
293 01 Mladá Boleslav

Telefon:

777 582 110

Email:

kosmetikajirakova@seznam.cz

Sídlo

Zdeňka Jiráková
Okružní 415
293 06 Bradlec

IČO:

62761889

Služby

Ošetření kosmetikou Eberlin Biocosmetics

Kosmetické ošetření kosmetikou Eberlin je vybíráno vždy s ohledem na konkrétní typ pleti, zaručuje tak maximální výsledek. Podle potřeb a požadavků jednotlivých klientů je doplněno o hloubkové čištění pleti, barvení obočí a řas či depilaci v obličeji.

Equilibrium

1.190,- Kč
Opravdová rovnováha pro Vaši pleť

Kosmetické ošetření EQUILIBRIUM Vám doporučujeme jako první kosmetické ošetření z řady přírodní kosmetiky Eberlin Biocosmetics. Ošetření Vám zajistí nejen okamžité zlepšení hydratace pleti, ale také jakéhokoliv stavu pleti, ať už se jedná o pleť suchou, nebo mastnou. Dostatečná hydratace pleti je prvním krokem k prevenci stárnutí pokožky a vzniku vrásek. Již po prvním ošetření dochází k vyrovnání pH pokožky a začíná tak Vaše cesta za opravdovou krásou. Díky vyvážené synergii účinných složek, jako jsou vitamíny, kolagen a elastin, pozorujeme zlepšení stavu pleti. Buňky jsou schopny přijmout až trojnásobek kyslíku a pleť je tak zářivější. Buněčná aktivita se zvyšuje až o 20 %, což vede ke zlepšení pružnosti pleti, a tím také ke zlepšení struktury pokožky. Hlavním účinkem tohoto ošetření je zvýšení a udržení hydratace pleti. V kosmetickém ošetření jsou použity tzv. hydratační polyplanty, které jsou složeny z několika důležitých přírodních látek (břečťan, arnika, bez černý, sléz, lípa, okurka). Jejich úkolem je pleť hydratovat a udržet ji zdravou a svěží.

Ošetření je vhodné pro suchou i mastnou pokožku k nastolení rovnováhy.

Délka ošetření: 60 minut

Calming

1.290,- Kč
Obnova a péče pro citlivou pokožku

Specifická produktová řada produktů CALMING slouží k péči o citlivou pleť. Tato mimořádná produktová linie obnovuje a udržuje ochrannou funkci pokožky, posiluje mikrobiotu, zabraňuje transepidermální ztrátě vody (TEWL) a chrání pokožku před oxidačními procesy. Za tímto účelem byly v laboratořích Eberlin Biocosmetics vybrány účinné látky, které zvyšují rovnováhu mikrobiomu a také zlepšují přirozenou obranyschopnost pokožky. Řada CALMING obsahuje zklidňující, protizánětlivé, antioxidační, zvlhčující a vyživující látky, které poskytují citlivé pokožce komfort a pomáhají obnovit její pružnost a pevnost.

Ošetření je vhodné citlivou pokožku, k nastolení rovnováhy a hydratace.

Délka ošetření: 60 minut

Xebor

1.190,- Kč
Účinná síla přírody v boji proti akné

Obsažené přírodní výtažky z rostlin v tomto kosmetickém ošetření normalizují pH pokožky, regulují tvorbu mastného filmu a zbavují tak pleť nečistoty a akné. V ošetření je použito intenzivní rostlinné sérum B. M. C. XEBOR, které v sobě kombinuje účinné přírodní látky a zvlhčující složky, jež udržují optimální pH problematické pokožky s akné. Sérum zabraňuje stárnutí pokožky a zhoršování její struktury, čistí póry a uzavírá je. Po ošetření je pokožka zklidněná, hydratovaná a má matný vzhled. I problematická pokožka může být krásná, proto neváhejte vyzkoušet sílu přírody v boji proti akné. V ošetření problematické pleti XEBOR je použito intenzivních rostlinných extraktů a látek, které mají příznivý vliv na zlepšení stavu pokožky s akné. Za zmínku stojí například kolagen, aminokyseliny, kyselina jablečná, glukóza, urea, kyselina glutamová, kyselina mléčná, kaolin, zelený jíl, řasa fucus, mydlice lékařská a mnohé další účinné látky.

Ošetření je vhodné pro mastnou pokožku se sklonem k akné.

Délka ošetření: 60 minut

Gold Line

1.390,- Kč
Kouzlo věčného mládí a obnova buněk

Objevte kouzlo věčného mládí s tímto mimořádným ošetřením a dopřejte si luxusní zlatou péči. Ošetření GOLD LINE bojuje proti hormonálním změnám v pokožce a tím také proti jejímu stárnutí. Cílem této řady je dosáhnout zdravé pleti bez nedokonalostí. Obsažené látky jako koloidní zlato, orchidea, bambus a zelený čaj jsou Vaší vstupenkou do světa krásné a zdravé pokožky bez kompromisů. Ošetření zvyšuje a udržuje vlhkost pleti díky obsahu kyseliny hyaluronové. Díky obsahu aktivních látek bojuje proti hormonálním změnám v pokožce. Výtažky z bambusu působí proti UV záření a omega kyseliny stimulují metabolické procesy pro udržení energie a vitality. Díky výtažkům z orchidey zůstává pokožka svěží a projasněná po celý den. Obsažené koloidní zlato podporuje regeneraci a obnovu pokožky, posiluje a harmonizuje vzhled pleti a zabraňuje jejímu stárnutí.

Účinné látky použité v tomto ošetření: koloidní zlato, lilie, orchidea, sezam, zinek, zelený čaj, kyselina hyaluronová, bambus, hedvábný protein, omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, SPF 15.

Ošetření je vhodné pro omlazení pleti a k nastolení hormonální rovnováhy.

Délka ošetření: 60 minut

Pure Oil

1.490,- Kč
Esenciální oleje pro krásnou a zářivou pleť

V souladu s moderními trendy představujeme novou kosmetickou řadu vysoce účinných olejů, pomocí kterých dosáhneme celkové stimulace tkání, jejich okysličení a rovnováhy mezi jin a jang. Smíchali jsme tradiční exotické a jiné inovativní oleje tak, abychom dosáhli personalizovaného přístupu k ošetření a co nejlepších výsledků.

Při práci s touto luxusní řadou olejů používáme také nástroje, jako je Gua Sha a Lifting Cup, které zlepšují pronikání účinných látek do pokožky a také ji zpevňují a okysličují.

Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti.

Délka ošetření: 60 minut

Firmezza Line

1.590,- Kč
Více pevnosti a jasu, méně vrásek

Exkluzivní receptury na bázi retinolu, planktonu, lykopenu a koenzymu Q10 dokáží výrazným způsobem zvýšit syntézu kolagenu a elastinu ve tkáních. Výsledkem takto aktivované buněčné energie je posílená a vyživená pokožka a zjemnění vrásek. Toto kosmetické ošetření je ideální pro nedostatečně vyživenou a stárnoucí pokožku s vráskami. Během ošetření je mimo jiné použito jedinečné sérum v boji proti stárnutí pokožky a vráskám. Jeho hlavní funkcí je zlepšení struktury tkání a zvýšení přirozené ochrany pokožky. Sérum zrychluje buněčný metabolismus a fixuje vlhkost ve vnější vrstvě pokožky.

Exkluzivní receptury na bázi retinolu, planktonu, lykopenu a koenzymu Q10 dokáží výrazným způsobem zvýšit syntézu kolagenu a elastinu ve tkáních. Výsledkem takto aktivované buněčné energie je posílená a vyživená pokožka a zjemnění vrásek. Toto kosmetické ošetření je ideální pro nedostatečně vyživenou a stárnoucí pokožku s vráskami. Během ošetření je mimo jiné použito jedinečné sérum v boji proti stárnutí pokožky a vráskám. Jeho hlavní funkcí je zlepšení struktury tkání a zvýšení přirozené ochrany pokožky. Sérum zrychluje buněčný metabolismus a fixuje vlhkost ve vnější vrstvě pokožky.

Ošetření je vhodné pro ženy s vráskami a nedostatečnou výživou pleti.

Délka ošetření: 90 minut

White Line

1.590,- Kč
Odstranění nežádoucích pigmentací a omlazení pokožky

Inovativní kosmetické ošetření, které pečuje o pokožku s pigmentovými skvrnami, rozjasňuje ji a omlazuje. Kosmetické ošetření WHITE LINE účinně zesvětluje již vzniklé pigmentace a brání vzniku nových pigmentací. Pokožka je jasná a získává rovnoměrný a mladší vzhled. Úspěch této řady je založen na vynikající kombinaci účinných látek zaměřených na inhibici enzymu tyrosinázy. Kyselina kojová, azelaová, glykolová a mléčná spolu se silnými antioxidanty z vitamínu C mu dávají vysokou depigmentační sílu. Přírodní výtažky z rostlin bojují proti stárnutí pokožky a projasňují ji.

Vznik pigmentových skvrn a nežádoucích pigmentací může mít hned několik příčin. Může se jednat o pigmentaci genetickou, nebo způsobenou věkem, nebo o pigmentaci způsobenou sluncem. Na trhu je řada produktů a ošetření, které využívají jednu tradiční metodu – působení pouze na horní vrstvy kůže. Inovativní ošetření White Line od Eberlin Biocosmetics působí na pigmentaci ještě před jejím nástupem a zároveň zesvětluje již stávající pigmentové skvrny. Zajišťuje tak komplexní řešení pro odstranění pigmentových skvrn a předcházení jejich vzniku.

Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti.

Délka ošetření: 90 minut

Hloubkové čištění pleti

490,- Kč

Nemáte čas na dlouhou kosmetiku, ale potřebujete vyčistit pleť? Pak je toto ošetření vhodné právě pro Vás. Hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí.

Ošetření zahrnuje: odlíčení, čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, sérum a krém dle typu pleti.

Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti.

Délka ošetření: 30 minut

Další služby

Depilace obličeje Lycon

Depilaci v obličeji provádím šetrným samostržným voskem Lycon, jedničkou na trhu v oblasti odstraňování chloupků ve světě. Vhodné i na velmi citlivou pleť.

Poznámka: pouze při kosmetickém ošetření.

Barvení obočí a řas RefectoCil

RefectoCil představuje ucelený systém barvení řas a obočí s šetrným přístupem k citlivé oblasti očí a obočí, rychlé působení, bezpečnou a jednoduchou aplikaci. RefectoCil, to je široká škála barev, která zvýrazní vaše obočí a řasy až po dobu 6 týdnů.

Poznámka: pouze při kosmetickém ošetření.

Prodej dárkových poukazů

Nabízím prodej dárkových poukazů na kosmetické ošetření v libovolné částce. Po domluvě lze zaslat i poštou (po předchozí úhradě).

Prodej kosmetiky Eberlin

Nabízím prodej produktů Eberlin Biocosmetics pro domácí péči. Pomohu Vám s výběrem správné péče jak u kosmetických produktů, tak potravinových doplňků Nutricosmetics.